Küçük Kız Prenses Oyunları

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 7.9 MB
  • Version 1.0.2
  • Dil İngilizce
  • Firma romeLab
Özellikle kız çocuklarının dikkatini çekecek olan bu harika oyunu siz de hemen indirin.

Sanal alemdeki oyunlar ile genellikle erkek çocukları ilgilenir. Bu tarz oyunlar kızların pek de dikkatini çekmez. Herkes kızların bu tarz oyunlardan hoşlanmadıklarını zanneder fakat aslında gerçek farklıdır. Erkeklere yönelik olan sanal alem oyun piyasasında kızların zevklerine hitap edecek pek de fazla çeşitte bir oyun bulunmamaktadır. Bu demek olmuyor ki kız çocuklarının sanal alem ile meşgul olmasına gerek yok ve bu konuda onların geride kalması gerekmektedir. Bu yanlış düşünceyi kıran bir çok oyun üretmiş olan üreticimiz ile bu oyun sayesinde tanışıp kız çocuğunuzun dünyasını değiştirecek harika oyunlarımıza merhaba deyin. 

Oyun içerisinde kızların en sevdiği hayali kahramanlardan prensesler yer almaktadır. Kız çocuklarının başka en sevdiği olay olan bakım makyaj ve kıyafet bu oyun içerisinde fazlaca yer almakta olup kızlarımızın eğlencesi bu oyun ile garanti altına alınmıştır. Çocuğunuzun hem el becerisini hem de zeka seviyesini arttıracak olan bu oyuna mutlaka sahip olmalısınız. 

 Bu mükemmel özelliklere sahip olan harika oyun ile çocuklar artık çok daha mutlu olacak. Verilen görevleri yerine getirmeye çalışan çocuklar bu oyunda heyecan dolu dakikalar yaşayacak. Siz de çocukların hem eğlenmesine hem de gelişimini tamamlamasına destek olmak istiyorsanız bu oyunu hemen indirin.

Daha Fazla Göster
Küçük Kız Prenses Oyunları indir